Çok ucuz fiyatlarla Malatya Isparta uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Isparta’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 15 dakikadır.

[insert page=’ispartada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Malatya Isparta uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Isparta’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Isparta uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Isparta’da nerelere gidebiliriz?

Malatya Isparta Uçak Bileti
Malatya Isparta Uçak Bileti

Türkiye’nin gül ve lavanta vadisi Isparta, muhteşem güzellikteki gölleri ile görenleri kendine hayran bırakır. Doğal güzelliğinin yanı sıra tarihsel özellikleri ile de ayrı bir öneme sahip olan şehir; çok sayıdaki manastırı, antik kentleri, kutsal yürüyüş yolları ve lavanta tarlaları oldukça ilgi çekicidir.

Hristiyanlık için kutsal bir alan sayılan Aziz Paulus Yürüyüş Yolu, Perge’den başlayıp Eğirdir Gölünde biter. Yürünerek yaklaşık 25 günde gidilebilen bu yol, 500 kilometre uzunluğundadır. Denizden yüksekliği giderek artan yolun en yüksek noktası ise 2800 metreyi bulur. Orman yolları, patikalar ve Roma yolları ile göz kamaştıran Aziz Paulus Yolunun etrafında konaklamak amacı ile çeşitli alternatifler yer alır.

İlk defa milattan önce 2. yüzyılda resmi kaynaklarda adı geçen Adada Antik Kenti, Roma dönemi zamanında en parlak dönemini yaşadı. Çevresinde pek çok anıtsal çeşme, bazilika, antik yol, forum, tiyatro ve anıtsal mezar bulunan antik kent; imparatorluk tapınağı dışında 4 kutsal tapınak ile ünlüdür. 3000 kişilik büyük bir tiyatroya ev sahipliği yapan antik kent, şehrin en önemli noktalarından biridir.

Malatya Isparta uçak bileti fiyatları

Isparta seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Isparta seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Isparta uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Isparta uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’isparta-suleyman-demirel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Isparta uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.