Çok ucuz fiyatlarla Malatya Hakkari uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Hakkari’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 10 dakikadır.

[insert page=’hakkaride-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Malatya Hakkari uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Hakkari’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Hakkari uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hakkari’de nerelere gidebiliriz?

Malatya Hakkari Uçak Bileti
Malatya Hakkari Uçak Bileti

Ülkemizin doğu sınırında yer alan Hakkari, stratejik konumundan dolayı yüzyıllar boyunca birçok uygarlığın hakimiyeti altında kaldı. Günümüzde tarihi camileri, kiliseleri, saray kalıntıları ve kaleleri ile büyük bit tarihe ev sahipliği yapan kent kültürel tarihi ile olduğu kadar doğal güzellikleri ile de bir o kadar keyifli seyahat rotasıdır.

Türkiye’nin en yüksek dağlarından biri olan Cilo Dağları, Hakkari şehir merkezine 45 kilometre uzaklıktadır. Cilonun yamaçlarında yer alan Cennet ve Cehennem Vadisi, Hakkari’nin en güzel doğal zenginliğidir. Dört mevsimi bir anda yaşatan bölge, doğaseverlerin şehirdeki uğrak adresidir. Bir tarafı dev buzullar ile kaplı olan vadinin diğer bir yanı ise yemyeşil bir örtü ve çiçekler ile göz alıcıdır. Doğa harikası olarak gösterilen bölge kaya tırmanışları, doğa yürüyüşleri ve kamp alanı içinde oldukça uygundur.

2700 metre rakıma sahip olan Hakkari Merga Bütan Kayak Merkezi, şehir merkezine 12 kilometre mesafededir. Amatör ve profesyonel kayakçılar için farklı pistlere sahip olan merkez, kış aylarında çevre şehirlerden yüksek oranda turist çeker.

Malatya Hakkari uçak bileti fiyatları

Hakkari seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hakkari seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Hakkari uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Hakkari uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’selahaddin-eyyubi-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Hakkari uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.