Çok ucuz fiyatlarla Malatya Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Gaziantep’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 10 dakikadır.

[insert page=’gaziantepde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Malatya Gaziantep uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Gaziantep’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Gaziantep uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Gaziantep’de nerelere gidebiliriz?

Malatya Gaziantep Uçak Bileti
Malatya Gaziantep Uçak Bileti

Akdeniz Bölgesinde yer alan Gaziantep, Türkiye’nin yerli ve yabancı turizme açık noktalarından biridir. Muhteşem lezzetleri ile gezginlerini kendine hayran bırakan kent, gastronomi şehri olması ile beraber dünya genelinde bir üne sahiptir. Kiliseden çevrilen camileri, manastırları, tarihi evleri, sokakları ile kültürel tarihe tanıklık eden en güzel yerleşkelerden biri olan Gaziantep, yılın her mevsimi yüksek oranda turizm kapasitesine ev sahipliği yapar.

Şehrin en eski yerleşim birimlerinden biri olan Zeugma’dan çıkarılan antik kalıntıların sergilendiği Gaziantep Zeugma Müzesi 8 bin metrekarelik sergi salonları ile üç kattan oluşur. Dünyanın en önemli mozaik müzeleri arasında gösterilen bina, Roma ve genç antik dönemine ait en güzel eserleri barındırır. 4 adet Roma dönemi çeşmesi, 140 metrekarelik duvar resmi, 3 bin metrekarelik mozaik görseli, 20 adet sütun, dört adet kireç taşından yapılan heykel, çeşitli dönemlere ait mezar stelleri, bronz mars heykeli ve farklı uygarlıklara ait lahitleri ile göz kamaştıran müze, özellikle ”Çingene Kızı” mozaiği ile özel bir anlam ifade eder. Zeugma Müzesi, bu muhteşem eserler ile birlikte şehrin en karanlık tarihine dayanan eserlere ev sahipliği yapar.

Malatya Gaziantep uçak bileti fiyatları

Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Gaziantep uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.