Çok ucuz fiyatlarla Malatya Eskişehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Eskişehir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 10 dakikadır.

[insert page=’eskisehirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Malatya Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Eskişehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Malatya Eskişehir Uçak Bileti
Malatya Eskişehir Uçak Bileti

İç Anadolu Bölgesini, batıya bağlayan noktaya hakim olan Eskişehir, Türkiye’nin en modern yüzlerinden biridir. Tarihte Friglerin önemli merkezlerinden biri olan kent, bu dönemin en güzel eserleri ile tarihsel ve kültürel bir değere sahiptir. Şehre ait mimari özellikleri ile dikkatleri üzerine toplayan Eskişehir, sahip olduğu zengin turizm kaynakları ile her mevsim yerli ve yabancı gezginlerin ilgi odağıdır.

Osmanlı döneminin izlerini taşıyan Odunpazarı bölgesi, şehrin bilinen en eski yerleşim yeridir. Eski ve dar sokakları boyunca şahane evlere ev sahipliği yapan merkez, özellikle kendine özgü mimari yapıları ile gezginleri kendine hayran bırakır. Türk mimarisinin en güzel örneklerinden birini simgeleyen bu yapılar renkli ve ihtişamlı yapıları ile oldukça keyifli bir atmosfere sahiptir. Odunpazarı evleri günümüzde restoran, müze, sergi, otel gibi çeşitli amaçlar için ziyaretçilerine açıktır.

Dünyanın ilk Lüle Taşı Müzesi, Eskişehir’de bulunur. 1989 yılında açılan yapı, 60 sanatçının 200’e yakın lüle taşından oluşan eserleri ile göz kamaştırır. Ney dinletileri ile hoş bir atmosfere kapılarını açan müze, oldukça ilgi çekicidir.

Malatya Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’eskisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.