Çok ucuz fiyatlarla Malatya Dalaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Dalaman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 5 dakikadır.

[insert page=’muglada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Malatya Dalaman uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Dalaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Dalaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Dalaman’da nerelere gidebiliriz?

Malatya Dalaman Uçak Bileti
Malatya Dalaman Uçak Bileti

Türkiye’nin güzellikler ile çevrili olan ilçesi Dalaman, ülkemizin en görkemli yaz turizmi merkezlerinden biridir. Tarihi yüzyıllar öncesine dayanan ilçe, birbirinden ilgi çekici manzaralara ev sahipliği yapar. Tarihte özellikle Likya döneminin en önemli başkentlerinden biri olan şehir, özellikle bu dönemin en hoş mimarileri ile göz kamaştırır. Türkiye’nin en uzun sahil şeritlerinden biri olan Dalaman; yemyeşil doğası, hala keşfedilmeyi bekleyen bakir koyları, yalnız tekne ile ulaşımın sağlandığı burunları ile tüm dikkatleri üzerine çeker.

Sarsala ve Hurmalı koyları arasındaki Kapıdağı Yarımadası, Batı Akdeniz’in en büyük ikinci yarımadası olma özelliği taşır. Tarihseverlerin şehirdeki ilk duraklarından biri olan yarımada; koyları, burunları ve adaları kadar muhteşem güzellikteki antik kalıntıları ile de önemli bir turizm alanıdır.

229 kilometre uzunluğa sahip olan Dalaman Çayı, Türkiye’nin en güzel rafting alanlarından biridir. Dar ve derin bir vadi boyunca akan çay, Fethiye ve Marmaris arasındadır. Adrenalin tutkunlarını kendine hapseden bölge, özellikle bahar ve yaz aylarında şehre binlerce yerli ve yabancı turist çeker.

Malatya Dalaman uçak bileti fiyatları

Dalaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Dalaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Dalaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Dalaman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bodrum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Dalaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.