Çok ucuz fiyatlarla Malatya Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Çanakkale’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 20 dakikadır.

[insert page=’canakkalede-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Malatya Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Çanakkale uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

Malatya Çanakkale Uçak Bileti
Malatya Çanakkale Uçak Bileti

Muhteşem bir doğaya tanıklık eden Çanakkale; tertemiz koyları, upuzun sahilleri, ödüllü plajları ve el değmeyen burunları ile bambaşka bir atmosfere sahiptir. Türkiye’de oksijeni en bol şehirlerden biri olan Çanakkale, tabiatının yanı sıra manevi değeri ile de Türkiye’de mutlaka görülmesi gereken illerin başında gelir. Ülkemizin kuruluşu adına özel bir anlam ifade eden kent, özellikle bahar ve yaz aylarında yoğun bir turizm kapasitesine sahiptir.

İlyada ve Odysseia destanının yazarı Homeros’un ilham aldığı ve tarih boyunca yıkılıp defalarca inşa edilen Truva Antik Kenti, ülkemizin en büyük zenginlikleri arasındadır. 3500 sene öncesine dayanan köklü tarihi boyunca pek çok rivayete konu olan bölge, gizemini günümüzde hala muhafaza eder. Dünya Kültür Mirasları Listesine adını yazdıran Truva, günümüze kadar pek çok dizi ve filme konu olması ile ünlüdür.

Gelibolu Yarımadasında bulunan Kilitbahir, Fatih Sultan Mehmet döneminde yaptırılan önemli bir merkezdir. ”Deniz kilidi” anlamı taşıyan bölge, günümüze kadar özenle korunarak gelmesi ile dikkat çeker. Pek çok savaşa konu olan Kilitbahir, ülkemizin önemli hazineleri arasındadır.

Malatya Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.