Çok ucuz fiyatlarla Malatya Bursa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Bursa’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 10 dakikadır.

[insert page=’bursada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Malatya Bursa uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Bursa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Bursa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bursa’da nerelere gidebiliriz?

Malatya Bursa Uçak Bileti
Malatya Bursa Uçak Bileti

Türkiye’nin en gelişmiş ve kalabalık şehirlerinden biri olan Bursa, Osmanlı döneminin ilk başkentidir. Uludağ’ın eteklerinde kurulu olan şehir; hanları, manastırları, camileri ve yüzyıllar boyunca ayakta kalan mimarileri ile göz kamaştırır. Ülkemizde kış turizminin en aktif merkezlerinden biri olan kent, bu özelliği ile yerli ve yabancı gezginlerin uğrak noktasıdır.

Eski şehir merkezinde bulunan Atatürk Caddesi üzerindeki Bursa Ulu Cami, şehrin en değerli sembollerinin başında gelir. Türkiye’de çok ayaklı cami şemasının en güzel örneği sayılan caminin yapımı Niğbolu Zaferi sonrasına denk gelir. Dikdörtgen yapılı bir görünüme sahip olan eser erken dönem Osmanlı’nın çok kubbeli camileri arasında baş gösterir. 19. ve 20. yüzyıllar arasında yazılan 192 adet yazı ve hat sanatı eseri ile bürülü olan Bursa Ulu Cami, İslam alemi için oldukça önemlidir.

19. yüzyılın sonlarında inşa edilen Atatürk Evi, Ocak 1923’te Mustafa Kemal’in şehri ikinci kez ziyaret etmesi sonucu inşa edildi. Sonraki ziyaretlerde Atatürk, Bursa’ya her gelişinde bu evde konakladı. Yapı Mustafa Kemal’in en güzel hatıraları ile yaşam kazanır.

Malatya Bursa uçak bileti fiyatları

Bursa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bursa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Bursa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Bursa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Bursa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.