Çok ucuz fiyatlarla Malatya Bingöl uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Bingöl’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 45 dakikadır.

[insert page=’bingolde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Malatya Bingöl uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Bingöl’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Bingöl uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bingöl’de nerelere gidebiliriz?

Malatya Bingöl Uçak Bileti
Malatya Bingöl Uçak Bileti

Tarihi yüzyıllar öncesine dayanan Bingöl, günümüze dek pek çok medeniyete ev sahipliği yapması sonucu karma bir kültüre aşinadır. Kafkasya’dan gelen göçmenlerin Anadolu’da ilk yerleştiği noktalardan biri olan şehir, bu özelliği dolayısı ile de farklı bir yere sahiptir. Evliya Çelebiye göre ismi Büyük İskender tarafından verildiği söylenen şehir, ibadet mekanları çerçevesinde ülkemizin inanç turizmi bölgelerinden biridir.

Solhan ilçesinin Hazarşah Köyü sınırında yer alan Yüzen Adalar, şehrin en ilgi çekici noktalarının başında gelir. Özellikle bahar ve yaz aylarında Bingöl’ün en gözde turizm merkezi olan üç Yüzen Ada, halk tarafından tesadüfen keşfedilen bir bölgedir. Günümüzde Türkiye’de bulunan 22 adadan biri olan Yüzen Adaların kara ile herhangi bir bağlantısı bulunmaz. İnsan gücü ve doğal olaylar ile hareket edebilen adalar ilginç tabiat görselleri ile oldukça ilgi çekicidir.

Pers Kralı Dano’nun kızı için yaptırdığı Kral Kızı Kalesi, kentin önemli değerleri arasında gösterilir. Konsper ve Diyarbakır Çayının buluştuğu tepede yer alan kalenin günümüze ulaşana dek oldukça hırpalandığı görülür.

Malatya Bingöl uçak bileti fiyatları

Bingöl seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bingöl seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Bingöl uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Bingöl uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bingol-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Bingöl uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.