Çok ucuz fiyatlarla Malatya Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Balıkesir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 20 dakikadır.

[insert page=’balikesirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Malatya Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Balıkesir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Malatya Balıkesir Uçak Bileti
Malatya Balıkesir Uçak Bileti

Günümüzde hala keşfedilmeyi bekleyen koylara kucak açan Balıkesir; masmavi ödüllü plajları, oksijeni bol uçsuz bucaksız ormanları, yüzyıllar öncesine dayanan antik kentleri, eski ve yeninin bir araya geldiği şehir yapısı ile bambaşka bir görüntü oluşturur. Doğal güzelliği ve tarihi özelliklerinin yanı sıra kültürel kökenleri ile de görenleri kendine hayran bırakan Balıkesir, günümüzde turizmin canlı olduğu bir şehirdir.

Mitolojide ”İda Dağları” olarak adı geçen Kaz Dağları, Balıkesir ve Çanakkale arasındaki sınırı oluşturur. Türkiye’nin gözde ormanlarından biri olan bölge aynı zamanda ülkemizin en yüksek dağlarından biridir. 1774 metre zirvesindeki Karateş Tepesi ile görkemli bir bir duruş sergileyen Kaz Dağları kestane, meşe ve gürgen ağaçlarının yetişme alanıdır. Milli park statüsüne sahip olan bölge flora ve fauna açısından oldukça geniş bir perspektif sergiler. Afrodit’in güzellik kraliçesi seçildiği yer olan Kaz Dağlarının aynı zamanda günümüze kadar çeşitli rivayetler ile şekillendiği görülür.

Tarihi milattan önce 5. yüzyıla dayandığı bilinen Kyzikos Antik Kenti, Erdek sınırları içindedir. Pek çok farklı uygarlığın egemenliği altına giren antik kent, şehrin tarihi turizm noktalarının başında gelir.

Malatya Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.