Çok ucuz fiyatlarla Malatya Artvin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Artvin’de her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 45 dakikadır.

[insert page=’artvinde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Malatya Artvin uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Artvin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Artvin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Artvin’de nerelere gidebiliriz?

Malatya Artvin Uçak Bileti
Malatya Artvin Uçak Bileti

Eşsiz doğal güzellikleri ile bugün huzurun adresi olan Artvin, ilginç yeryüzü şekillerine sahiptir. Tarihi milattan önce 3000’li yıllara dayanan kent, ülkemizin Gürcistan’a açılan kapısıdır. Günümüzde pek çok kültürün mimarileri ile kozmopolit bir yapı sergileyen Artvin; yaylaları, gölleri, şelaleleri ile gezginlerine oldukça keyifli bir turizm zevki yaşatır. Şehir, yılın her mevsimi yerli ve yabancı gezginlerin uğrak noktasıdır.

Artvin’in en ilgi çekici bölgesi olan Kafkasör Yaylası, doğa ile iç içe olan geniş bir arazidir. 1250 metre yüksekliğe sahip olan yayla, Artvin şehir merkezine 10 kilometre uzaklıktadır. Her yıl düzenlenen Kültür Turizm ve Sanat Festivali ile kapılarını on binlerce kişiye açan yayla; şehre özgü folklor, müzik ve spor gösterileri ile kültürel bir tarzı yansıtır. Kafkasör Yaylasının etrafı günümüzde turistlerin konaklaması amacı ile çeşitli alternatifler ile donatıldı.

Hatila Deresi etrafında olan Hatila Vadisi Milli Parkı, 1994 yılından beri milli park statüsüne sahiptir. Yabani hayatın yoğun olduğu bölge, kamp alanı olmasının yanı sıra doğa sporları ile de oldukça değerlidir.

Malatya Artvin uçak bileti fiyatları

Artvin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Artvin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Artvin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Artvin uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Artvin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.