Çok ucuz fiyatlarla Malatya Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Antalya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 35 dakikadır.

[insert page=’antalyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Malatya Antalya uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Malatya Antalya Uçak Bileti
Malatya Antalya Uçak Bileti

Yaz turizmi ile Türkiye’de en sevilen şehirlerden biri olan Antalya; deniz, kum, güneş üçlemesi ile gezginlerine mutlu bir tatil sunar. Ülkemiz üzerinde tarihi oldukça eski çağlara dayanan şehir aynı zamanda antik kentleri, ören yerleri, kiliseleri, camileri, manastırları ile de dikkat çeker. Eski Çağın modern bir yüze kavuştuğu Antalya, bahar aylarının gelmeye başlamasından itibaren sezon sonuna kadar yerli ve yabancı gezginlerin akınına uğrar.

Likya medeniyetinin dünya üzerindeki en önemli merkezlerinden biri olan Antalya, bu dönemin en güzel eserleri ile ilgi çekici bir görüntü sergiler. Fethiye ve Antalya arasında bulunan Likya Yolu da, ülkemizin beğeni toplayan noktalarından biridir. Türkiye’nin en görkemli manzaralarından birine ev sahipliği yapan bu yol, yıllar boyunca çeşitli uygarlıkların en görkemli izleri ile de arkeolojik bir değer taşır. Gelidonya Feneri gibi pek çok özellik barındıran Likya Yolu, aynı zamanda ödüllü bir yoldur. Pek çok doğa sporu için elverişli olan bölge, ülkemizin sıklıkla tercih edilen trekking merkezleri arasında gelir.

Malatya Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.