Tatil City Madagaskar vizesi almak isteyenler için bütün işlemleri gerçekleştiriyor. Madagaskar vize işlemleri en kolay şekilde tamamlanır. Ucuz Madagaskar vizesi için bizi arayın.

Hint Okyanusunun batısında yer alan Madagaskar, Afrika’da Madagaskar Adası ve yakınındaki küçük adalar üzerine kurulan bir devlettir. Mozambik Kanalı ile Afrika Kıtasından ayrılır. Madagaskar’a gitmek isteyen vatandaşlarımızın Madagaskar vize işlemleri için başvuruda bulunması gerekir.

Ucuz Madagaskar vizesi isteyenler

Ucuz Madagaskar Vizesi - Madagaskar vize işlemleri
Ucuz Madagaskar Vizesi

Yüz ölçümüne göre dünyanın dördüncü adası olan Madagaskar’ın azami genişliği 575 kilometredir. Uzanan dağ zinciri, ortalama 4800 kilometreden fazla olan kıyı hattı olan ülke coğrafi yapısının farklılığı ile dikkat çekiyor.

Ülkede sıcak çoğunlukla olmak üzere iki mevsim baş gösterir. Sıcak aylar özellikle kasım sonundan nisan sonuna kadar yüksek yaylalarda devam eder.  Ormanları koyu kırmızı ve güzel kokulu ağaçlarla çevrilidir. Demir Ağacı gibi meşhur ağacı barındırır. Yeraltı zenginlikleri olarak ikinci derece kıymetli taşlar ile birlikte, mika, krom, grafit vardır. 80’lerde büyük petrol rezervleri bulunması ile ünlüdür. Ancak şu anda petrol çıkarılma işlemi yapılmaz.

Nüfus olarak 12.804.000 kişiye sahip ülkenin büyük oranı kırsal kesimde yaşamakla birlikte çiftçilikle uğraşır. Başkent Antananarivo ortalama 663.000 nüfusludur. Nüfus artışında yüzde 2,6’lık bir dilimi vardır.

Son yıllara kadar ülke ekonomisi büyük çoğunlukla Fransız iktisadi kuruluşlarının kontrolünde kaldı. Günümüzde ise hükumet tarafından hızlandırılan bir devletleştirme politikası baş gösterir. Bu durumun sanayinin yüzde 35’ini, ithalatın yüzde 60’ını, ihracatın yüzde 78’ini ayrıca bankacılık ve sigortacılığın ise tamamını devletleştirmeye yönelttiği görülür.

Ekonomi ve sosyal gelişme ülkeye ulaşma konusunda büyük engel olur. Yolların uzun ve aynı zamanda bakımsız olması problemlere yol açar. Ülkenin her bir yanında sömürge devrinden kalan demir yolları mevcuttur; fakat pek geliştiği görülmez. Tüm bunlara rağmen ülke turizm açısından sıklıkla tercih edilir. İvanto Havaalanı başkent yakınlarındadır ve ülkenin tek uluslararası hava sahasıdır.

Madagaskar vize işlemleri

Madagaskar’a gitmek isteyen Türk vatandaşlarının ne tür pasaporta sahip olursa olsun mutlaka vize işlemlerini gerçekleştirmesi gerekir. Madagaskar vize işlemleri için firmamız gerekli desteği sağlıyor. Firmamızı arayıp Ucuz Madagaskar vizesi başvurusu yapabilirsiniz.

Madagaskar Vizesi Başvuru formu

Error: Contact form not found.