Vize almak isteyenlere yardım ediyoruz. Tatil City ekibi telefonunuzu bekliyor. Litvanya vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Litvanya vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Litvanya vizesi için bizi arayın.

Resmi olarak Litvanya Cumhuriyeti olan Litvanya, Kuzey Avrupa’da bulunan üç Baltık devletinden biri olara bilinmektedir. Baltık Denizi boyunca daha çok yerleşim gözlenmektedir. Batısındansa Rusya egemenliğindeki Kaliningrad, kuzeyden Letonya, güneydoğudan Beyaz Rusya ve Polonya ile komşu konumdadır. Pek çok doğal ve kültürel zenginliği bulunan Litvanya’ya gitmek isteyenler Litvanya vizesi başvurusunda bulunmaları gerekmektedir.

Ucuz Litvanya vizesi almak isteyenler..

Ucuz Litvanya Vizesi - Litvanya vize işlemleri
Ucuz Litvanya Vizesi

Litvanya nüfusu 3.750.000 civarındadır ve bunun yüzde 80’lik bölümünü Litvanlar, yüzde 9’unu Ruslar, yüzde 8’ini Polonyalılar, yüzde 2’sini Beyaz Ruslar oluşturmaktadır. Eğitim yönünden ilk ve orta öğretim zorunlu olmakla beraber ğitim ücretsizdir. Ülke genelinde 12 yükseköğretim kurumu bulunmaktadır. Dokumacılık, ahşap oymacılığı, seramik gibi el sanatları yaygın olarak yapılmaktadır.

Ülkedeki ekonomik durum ise genellikle sanayi ve tarım üzerinden şekillenir. Mandıracılık ve domuz besiciliği önde gelir. Tarım ürünlerinden şekerkamışı, keten, yem bitkileri ve patates meşhurdur.

Başkenti Vilnius olan ülkede kiliseleri, yemekleri, park ve eğlence hayatı turistlerin ilgisini çekmektedir. eski kent, Gediminas Caddesi ve Kulesi, Katedral Meydanı, Kraliyet Sarayı, Başkanlık Sarayı ve müzeleri, UNESCO listesindedir. Trakai Kalesi ise “Küçük Marienburg” olarak da bilinir ve Büyük Litvanya Dükalığı döneminde bir yönetim merkezi konumundaydı. 20. yüzyılda başarılı bir şekilde restore edilerek turistik bir yer olarak halka açılmıştır. Litvanya vizesi alanlara ucuz uçak bileti buluyoruz.

Litvanya vize işlemleri

Ülkeye seyahat etmek isteyenler şayet bordo umumi pasaportlu kişiler ise vizeye tabidirler. Hizmet, hususi, diplomatik pasaportlu kişiler ise 6 ay içerisinde 90 günü geçmemek şartı ile vizeden muaftırlar. Litvanya schengen üye ülkelerinden birisidir. Schengen vizesi olan kişilerin estradan bir vize başvurusu yapmasına gerek yoktur. Ancak schengen vizesi ile vize almış ülkeye gittikten sonra ancak Litvanya’ya giriş yapılabilmektedir.

Litvanya’ya gitmek isteyenler için firmamız Litvanya vizesi için de başvuru konusunda gerekli desteği vermektedir. Gerekli belgelerin listelenmesi ve kişiye iletilmesi, belgelerin kontrolü ve varsa eksiklerin tamamlanması konusunda destek, belgelerin konsolosluğa gönderilmesi ve konsolosluktan gelen cevabın ilgili kişiye iletilmesi gibi tüm süreçler profesyonel yetkililerimiz ile yapılmaktadır. Siz de Litvanya vize başvurusu yapmak istiyor ama hem zaman açısından uygun değil hem de maddi açıdan hesaplı davranmak istiyorsanız hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Litvanya Vizesi Başvuru formu

Error: Contact form not found.

  • Litvanya vizesi için gerekli evrakları öğrenmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.