Çok ucuz fiyatlarla Kütahya Sinop uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan Sinop’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 5 dakikadır.

[insert page=’sinopda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kütahya Sinop uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan Sinop’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya Sinop uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sinop’da nerelere gidebiliriz?

Kütahya Sinop Uçak Bileti
Kütahya Sinop Uçak Bileti

Batı Karadeniz Bölgesini Orta Karadeniz’e bağlayan topraklara hakim olan Sinop, ülkemizin en güzel ve şirin kentlerinden biridir. Yemyeşil doğası ile gezginlerine huzur veren şehir, Boztepe Burnu üzerine kuruludur. Gölleri, şelaleleri, sahilleri, plajları ve mis gibi doğası ile tabiat güzelliğinin en cömert sergilendiği illerden biri olan Sinop, aynı zamanda Anadolu’nun en eski şehirleri arasındadır. Göçmen nüfusunun yoğun olduğu başlıca merkezlerden biri olan şehir, Türkiye’de trafik ışıklarının kullanılmadığı tek kenttir.

Yapımı milattan önce 4000’li yıllara kadar giden Sinop Cezaevi, Türkiye’nin Alkatraz’ı olarak bilinir. Cezaevi olmadan önce uzun yıllar boyunca kale olarak kullanılan yapı tarihte Pontuslara, Greklere, Romalılara, Bizanslara, Selçuklulara ve Osmanlılara kapılarını açtı. Evliya Çelebi’nin Seyahatnamesinde Sinop Cezaevinden kaçmanın oldukça güç olduğundan bahsetmesi ile ün kazanan yapı; zindanlarında pek çok sanatçı, düşünür, şair ve politikacı ağırladı. Sabahattin Ali’nin ”Aldırma Gönül Aldırma”eserini ve ”Kuyucaklı Yusuf” romanını burada yazdığı bilinir. Tarih boyunca çeşitli işkencelere konu olan Sinop Cezaevi, günümüzde şehre gelen yerli ve yabancı gezginlerin uğrak noktasıdır.

Kütahya Sinop uçak bileti fiyatları

Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya Sinop uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kutahya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sinop-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.