Çok ucuz fiyatlarla Kütahya Siirt uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan Siirt’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 10 dakikadır.

[insert page=’siirtde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kütahya Siirt uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan Siirt’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya Siirt uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Siirt’de nerelere gidebiliriz?

Kütahya Siirt Uçak Bileti
Kütahya Siirt Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan Siirt, sahip olduğu manevi değerler ile etkileyici bir atmosfere sahiptir. Anadolu ve Mezopotamya’nın kesişim noktasını ifade eden yerleşkelerden biri olan Siirt, Cilalı Taş devrinden beri aktif bir yaşama kucak açar. Türklerin Anadolu’daki ilk topraklarından biri olan kent, o dönemin en önemli izlerine de ev sahipliği yapar. Göçebe yaşamdan yerleşik hayata geçişin izlerine hakim olan kentin dört bir yanı tarih kokar. ”bereketli topraklar” olarak da tanınan şehir, aynı zamanda birçok ürünün yetişme yeridir.

1905 yılında Alaaddin Paşa tarafından inşa edilen Siirt Saat Kulesi, şehrin en tarihi eserleri arasındadır. Hükumet Caddesi üzerindeki Vilayet Konağı karşısında yer alan kule, nedeni bilinmeyen bir sebepten ötürü yıkıldı ve 1975 yılında yeniden inşa edildi. 6 katlı olarak tasarlanan eserin ilk beş katının her bir yüzünde birer pencere bulunur. Sivri uçlu külah şeklinde bir görüntü oluşturan saat kulesi, Siirt’in en önemli sembollerinden biridir.

Şehirde Selçuklu mimarisinin en belirgin örneklerinden olan Siirt Ulu Cami ”Çinili Minare” olarak da adlandırılır. 1129 yılında inşa edilen cami, günümüzde kentin önemli ibadet mekanlarından biridir.

Kütahya Siirt uçak bileti fiyatları

Siirt seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Siirt seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya Siirt uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kutahya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya Siirt uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’siirt-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Siirt uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.