Çok ucuz fiyatlarla Kütahya Samsun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan Samsun’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 10 dakikadır.

[insert page=’samsunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kütahya Samsun uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan Samsun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya Samsun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Samsun’da nerelere gidebiliriz?

Kütahya Samsun Uçak Bileti
Kütahya Samsun Uçak Bileti

Kültürel, tarihi ve doğal sebeplerle gezginlerine oldukça keyifli anlar yaşatan Samsun, birçok açıdan Karadeniz’in en gelişmiş şehridir. İlk yerleşimi asırlar öncesine dayanan kentin dört bir yanı çeşitli uygarlıklara ait tarihi görüntüler ile çevrilidir. Uzun sahil yolları ve plajları ile yaz aylarında bulunduğu bölgenin tercih edilen tatil rotalarından birini simgeleyen Samsun, aynı zamanda Cumhuriyet dönemi eserleri ile de manevi bir hazza ev sahipliği yapar.

Şehrin en önemli sembolü haline gelen Atatürk Anıtı, Atatürk’ün Bandırma’dan Samsun’a çıkış yaptığı anı simgeler. Milli mücadele ruhunun başlamasına en büyük katkı sunan şehirlerden biri olan Samsun, Mustafa Kemal’in anısına yapılan birçok esere kucak açar. Atatürk Parkı içindeki bu anıt 8.85 metre boyutu ile oldukça gösterişli bir eserdir. Dört bir yanındaki figürlerle bu dönemin izlerini taşıyan Atatürk Anıtı, Avusturyalı Heykeltıraş olan Heinrich Krippel’e yaptırıldı.

Eski dönemlerde şehrin ilk merkezi olarak bilinen Amisos Tepesi, günümüzde Samsun şehir merkezine 4 kilometre uzaklıktadır. ”Baruthane” olarak da adlandırılan bu bölgeye kara yolu ile ulaşım sağlanabildiği gibi teleferik ile de ulaşılabilir.

Kütahya Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya Samsun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kutahya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’samsun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Samsun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.