Çok ucuz fiyatlarla Kütahya Mardin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan Mardin’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 10 dakikadır.

[insert page=’mardinde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kütahya Mardin uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan Mardin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya Mardin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Mardin’de nerelere gidebiliriz?

Kütahya Mardin Uçak Bileti
Kütahya Mardin Uçak Bileti

Tarih ve kültür turlarının Türkiye’deki en büyük merkezlerinden biri olan Mardin, Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alır. Bulunduğu bölgenin en dikkat çekici şehri olan Mardin, ”kültürler beşiği” ve ”medeniyetler şehri” olarak da adlandırılır. Dört bir yanı tarih kokan kentin sokakları, kendine ait karakteristik bir tarza sahiptir. Doğal güzelliği ile de adından söz ettiren Mardin, aynı zamanda yöresel lezzetleri ile de gastronomi şehridir.

Hamdaniler tarafından inşa edildiği bilinen Mardin Kalesi ”Kartal Yuvası” olarak adlandırılır. 10. yüzyıla dayanan köklü bir tarihe ev sahipliği yapan kale, 1600 yıllık tarihi boyunca çeşitli uygarlıklara sahne oldu. Doğal kaya üzerine eklentiler yapılması ile meydana gelen yapı şehre hakim bir nokta üzerinde yer alır. Günümüzde kalenin en üst katına ulaşımın sağlanamadığı, fakat diğer katlarından bile Mezopotamya Ovasını kucaklayan bir manzaraya sahip olduğu görülür. Kentin tarihini simgeleyen ve turizmine canlılık kazandıran en belirgin merkezlerden olan Mardin Kalesinde; Sümerlere, Perslere, Hamdanilere, Romalılara, Bizanslara, Selçuklulara ve Osmanlılara ait çok sayıda kalıntı bulunur.

Kütahya Mardin uçak bileti fiyatları

Mardin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Mardin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya Mardin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kutahya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya Mardin uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’mardin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Mardin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.