Çok ucuz fiyatlarla Kütahya Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan Kocaeli’ne her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 15 dakikadır.

[insert page=’kocaelide-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kütahya Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’de nerelere gidebiliriz?

Kütahya Kocaeli Uçak Bileti
Kütahya Kocaeli Uçak Bileti

Sahip olduğu konumu ile yılın her mevsimi oldukça yoğun bir turizm kapasitesine ev sahipliği yapan Kocaeli, eşsiz doğası ile görenleri kendine hayran bırakır. Dört mevsim boyunca da tabiatın en güzel renklerine hakim olan şehir, Türkiye’nin en gözde yayla turizmi bölgelerinden biridir. Osmanlı döneminin merkez noktalarından biri olan Kocaeli, bu dönemin en güzel mimari yapılarına da ev sahipliği yapar.

Sultan Abdulaziz’in av köşkü olan İzmit Sarayı, saat kulesinin oldukça yakınındadır. ”Kasr-ı Humayun” olarak da adlandırılan yapı, İstanbul dışında yapılan en kapsamlı saray olma özelliğine sahiptir. İki katlı ve cephesi mermer kaplı olan eser, barok stilinin hakim olduğu tavan süslemeleri ile de hayranlık uyandırır. Fransız ressam Sason’a ait işlemeler ile göz kamaştıran sarayda Abdülaziz’in tuğrasını görmek de mümkündür.

Kocaeli’nin en ünlü ilçelerinden olan Kartepe sınırlarında bulunan Maşukiye, Sapanca Gölünün kenarında şehrin gizli cennetidir. El değmeyen doğası, yöreye ait lezzetleri ve oksijen bolluğu ile kente gelen gezginlerin ilk adreslerinden biri olan Maşukiye, Kocaeli’nin yayla turizmi bölgesidir.

Kütahya Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kutahya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.