Çok ucuz fiyatlarla Kütahya Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan Kastamonu’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 50 dakikadır.

[insert page=’kastamonuda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kütahya Kastamonu uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan Kastamonu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya Kastamonu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kastamonu’da nerelere gidebiliriz?

Kütahya Kastamonu Uçak Bileti
Kütahya Kastamonu Uçak Bileti

Tarihi zenginliklerin diyarı Kastamonu, Batı Karadeniz Bölgesinde yer alır. Manevi zenginlikleri ve kültürel değerleri ile Anadolu kentleri arasında özenle baş gösteren şehrin tarihi milattan önce 65 yılında Pompoiopolis Antik Kentine dayanır. Birçok beyliğin hüküm sürdüğü şehir günümüzde bu özelliklerini kendine özgü karakteristik bir duruş ile sergiler. Yeşil ve mavinin karmasını ifade eden şehir, aynı zamanda ülkemizin en uzun sahil şeridine sahip plajları ile de ön plana çıkar. Dört bir yanı doğanın en güzel renklerine hakim olan ormanlar ile çevrili olan Kastamonu; doğal, kültürel ve tarihi özellikleri ile gezginlerine oldukça keyifli bir seyahat sunar.

12. yüzyılda Kommer Hanedanlığı tarafından inşa edildiği bilinen Kastamonu Kalesi, yaklaşık 110 metre yüksekliği ile şehrin pek çok yerinden görülebilen görkemli bir duruşa sahiptir. Geçmişte büyük surları ile göz kamaştıran yapının günümüze kadar bir kısmının ulaştığı görülür. Bizans mimarisinin hakim olduğu Kastamonu Kalesinin bazı bölümleri beylikler zamanında tamamlandı. 15 büyük burç ve kulenin yer aldığı yapının çevresi günümüzde kente ait hediyelik eşya dükkanları ile zenginlik gösterir.

Kütahya Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kastamonu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kutahya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.