Çok ucuz fiyatlarla Kütahya İzmir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan İzmir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 50 dakikadır.

[insert page=’izmirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kütahya İzmir uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan İzmir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya İzmir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İzmir’de nerelere gidebiliriz?

Kütahya İzmir Uçak Bileti
Kütahya İzmir Uçak Bileti

Türkiye’de yaz turizminin başkentlerinden biri olan İzmir, ”Ege’nin İncisidir.” Doğası ile ülkemizin en sevilen şehirlerinden biri olan İzmir, şehir ve gece yaşantısı ile gezginlerine oldukça keyifli bir seyahat yaşatır. Birbirinden güzel sahilleri ile bahar ve yaz aylarında doluluk oranına ulaşan İzmir, mavi bayraklı ödüllü plajları ile ünlüdür. Yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıklar tarafından ele geçirilmek için savaşlara neden olan kent, bu medeniyetlerin tarihi yapılarına da özenle sahip çıkar.

Osmanlı sultanlarından II. Abdülhamit’in tahta çıkışının 25. yıl dönümü şerefine inşa edilen İzmir Saat Kulesi, şehrin kalbi olan Konak meydanındadır. Beyaz mermer ve kesme taştan meydana gelen yapı 1901 yılında inşa edildi. 25 metre yüksekliğe sahip olan İzmir Saat Kulesi, kare prizma gövdeleri ile ilgi uyandırıcıdır.

İki cadde arasındaki 58 metrelik kot farkını ortadan kaldırmak amacı ile inşa edilen Tarihi Asansör 1907 yılında Mithatpaşa Caddesi ile Şehit Nihatbey Caddesinde ulaşımı kolaylaştırdı. Günümüzde eğlence ve kültür amaçlı özel bir yere sahip olan Tarihi Asansör, İzmir’in en değerli turistik yapılarından biridir.

Kütahya İzmir uçak bileti fiyatları

İzmir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin İzmir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya İzmir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kutahya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya İzmir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya İzmir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.