Çok ucuz fiyatlarla Kütahya Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan Giresun’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 15 dakikadır.

[insert page=’giresunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kütahya Giresun uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan Giresun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya Giresun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Kütahya Giresun Uçak Bileti
Kütahya Giresun Uçak Bileti

4000 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan Giresun, yeşil ve mavinin buluştuğu ender güzellikteki noktalardan biridir. Yemyeşil doğası ile huzurun adresi olan şehir, uzun sahilleri ve plajları ile yazın yüksek oranda turizm kapasitesine sahiptir. Karadeniz yöresine ait lezzetlerin karmasını ziyaretçilerine sunan kent, kültürel tarihi ile de oldukça keyifli anlar yaşatır.

40000 metrekarelik geniş bir alana hakim olan Giresun Adası, Karadeniz’in iki adasından biridir. Doğu Karadeniz’in yaşanabilir tek adası olan bölge Giresun şehir merkezine 2 kilometre açıklıktadır. Güç Tanrısı Herkül’ün ziyaret ettiği rivayet edilen ada bu özelliği ile de mitolojide yer bulur. Her yıl mayıs ayında düzenlenen Aksu Festivali kapsamında kapılarını yerli ve yabancı pek çok gezgine açan Giresun Adası, şehirde görülmesi gereken yerlerin başında gelir.

Tarihte Saint Jean olarak adının geçtiği Tirebolu Kalesi, Tirebolu ilçesindedir. Deniz manzaralı ve şehre hakim konumu ile dikkatleri toplayan kale, farklı dönemlerde çeşitli uygarlıkların önemli savunma merkezi ve deniz ticareti için kullanıldı. Osmanlı dönemine ait mezar taşlarının yer aldığı kale, tarihsel özellikleri ile de göze çarpar.

Kütahya Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kutahya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.