Çok ucuz fiyatlarla Kütahya Erzurum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan Erzurum’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 25 dakikadır.

[insert page=’erzurumda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kütahya Erzurum uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan Erzurum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya Erzurum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

Kütahya Erzurum Uçak Bileti
Kütahya Erzurum Uçak Bileti

Palandöken’in eteklerine kurulu olan Erzurum, Anadolu’nun en eski yerleşim birimlerinden biridir. Türk İslam eseri örnekleri ile dikkatleri üzerine toplayan kent, tarihi yapılar ile çevrilidir. Doğu Anadolu’nun en büyük ve belirgin şehri olarak göze çarpan Erzurum, farklı uygarlıkların kültürel özellikleri ile de adından söz ettirir.

Anadolu Selçuklu mezar yapılarının en güzel örnekleri olarak dikkat çeken Üç Kümbetler, şehrin ilgi uyandıran mimarisidir. İslam alemi içinde oldukça önemli bir yere sahip olan yapıların en büyüğü Emir Saltuk’a aittir. Diğer iki kümbetin kime ait olduğu bilinmeyen yapılar sivri koni şekli ile oldukça ilgi çekicidir. 14. yüzyılın en belirgin mimarilerinden birini simgeleyen Üç Kümbetler, muhteşem mimarisi ile yerli ve yabancı gezginlerin uğrak noktasıdır.

Türkiye’nin en gözde ve görkemli doğal güzelliklerinden biri olarak bilinen Tortum Şelalesi, Tortum Çayının birikiminden meydana gelir. 20 metre genişliğinde ve 50 metre yüksekliğinde olan şelale yüksek debisi ile ünlüdür. Türkiye’nin en yüksek şelalelerinden biri olan Tortum Şelalesi şehirde doğanın en güzel yüzünü ifade eder.

Kütahya Erzurum uçak bileti fiyatları

Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzurum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya Erzurum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kutahya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya Erzurum uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Erzurum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.