Çok ucuz fiyatlarla Kütahya Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan Erzincan’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 15 dakikadır.

[insert page=’erzincanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kütahya Erzincan uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan Erzincan’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

Kütahya Erzincan Uçak Bileti
Kütahya Erzincan Uçak Bileti

Doğu Anadolu’nun önde gelen şehirlerinden biri olan Erzincan, ülkemizin en önemli nehirlerinden olan Fırat Nehrine ev sahipliği yapar. Yemyeşil bir doğanın hakim olduğu kent, dört mevsim boyuncada tabiatın en güzel renklerine hakimdir. Kanyonları, gölleri, kent ormanları ile huzurun adresi olan Erzincan, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile de dikkat çeker.

Erzincan’ın en önemli yapılarından biri olan Abrenk Kilisesi, bir Ermeni mimarisidir. Tercan ilçesinin Üçpınar Köyü yakınında yer alan yapı, Erzincan şehir merkezine 95 kilometre uzaklıktadır. 1854 yılına ait bir eser olan kilise, en sağlam Ermeni yapılarından biri olarak göze çarpar. ”Sarp Davit Ermeni Kilisesi” olarak da adlandırılan yapı görkemli şapeli ve dikili taşları ile göz kamaştırır. 12. yüzyıla dayanan figürleri ile dikkat çeken yapı, Vank Dağı üzerindedir.

Refahiye ilçesinde yer alan Köroğlu Mağarası, şehrin en dikkat çekici doğal güzelliklerinin başında gelir. Köroğlu’nun ayak izlerininde bulunduğu merkez, Erzincan şehir merkezine 80 kilometre uzaklıktadır. Doğal güzelliği ile görenleri şaşırtan Köroğlu Mağarası ilginç oluşumları ile bir hayli dikkat çeker.

Kütahya Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kutahya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’erzincan-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.