Çok ucuz fiyatlarla Kütahya Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan Çanakkale’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 10 dakikadır.

[insert page=’canakkalede-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kütahya Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya Çanakkale uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

Kütahya Çanakkale Uçak Bileti
Kütahya Çanakkale Uçak Bileti

Birçok uygarlığın hakimiyeti altına giren Çanakkale, tarih boyunca çeşitli kültürlerin karmasına hakim oldu. Ülkemizin manevi değeri en yüksek şehirlerinden olan Çanakkale, tarihsel ve kültürel açıdan oldukça keyifli bir seyahat rotası sunar. Mitolojide adı sıklıkla geçen kent, günümüze kadar kendine özgü pek çok hikayeye de konu oldu. Plajları, adaları, koyları ve burunları ile görenleri kendine hayran bırakan şehir, özellikle bahar ve yaz aylarında yoğun şekilde yerli ve yabancı turist ağırlar.

Kaz Dağı eteklerinde bulunan Troya Antik Kenti, dünya çapında ün salan önemli birimlerden biridir. 5 Haziran 1988 yılından itibaren UNESCO Dünya Mirasları Listesinde bulunan Troya, Tevfikiye Köyü sınırlarındadır. Homeros’un kaleme aldığı İlyada destanında adı geçen kent, Truva Savaşının meydana geldiği yerdir. 1870 yıllarında gerçekleşen kazı çalışmaları sonucunda ortaya çıkarılan eserler günümüzde Almanya, Rusya ve Türkiye’nin önemli müzelerinde sergilenir.

Alplerden sonra dünya üzerinde en yoğun oksijene sahip olan Kaz Dağları, mitolojide ‘İda Dağları’ olarak geçer. Geniş bir alana sahip olan bölge kara ve deniz iklimine de hakimdir. Eşsiz bir bitki örtüsüne kapılarını açan Kaz Dağları, doğal ve kültürel özellikleri ile oldukça alıcıdır.

Kütahya Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kutahya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.