Çok ucuz fiyatlarla Kütahya Bingöl uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan Bingöl’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 30 dakikadır.

[insert page=’bingolde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kütahya Bingöl uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan Bingöl’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya Bingöl uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bingöl’de nerelere gidebiliriz?

Kütahya Bingöl Uçak Bileti
Kütahya Bingöl Uçak Bileti

Pek çok kaynaklarda adının geçtiği Bingöl, ülkemizin en eski yerleşim yerlerinden biridir. Çeşitli dönemlerde birçok farklı isimle karşımıza çıkan şehir, Anadolu’da düşman istilasına uğramayan nadir bölgelerden biridir. Tarihte farklı beyliklere başkent olması ile ünlenen Bingöl tarihsel ve kültürel açıdan zengindir. Yeşil bir doğaya sahip olan şehir, aynı zamanda doğal güzellikleri ile de ön plana çıkar.

Yayladere’nin yakınında yer alan Sülbüs Dağı, şehrin volkanik dağlarının en belirginidir. Üzeri ve etekleri kentin yayla turizmine hitap eden Sülbüs, 2884 metre yüksekliğe sahiptir. Sivri bir koni şeklini andıran bölge, kentte karları en geç eriyen yerdir.

Bingöl şehir merkezine 25 kilometre uzaklıkta olan Yolçatı Kayak Merkezi, kış turizmi boyunca şehrin en çok turist çeken bölgelerinden biridir. Yüksekliği 1600 ve 1900 metre arasında değişen kayak merkezinde amatör ve profesyonel kayakçılar için çeşitli pistler bulunur. Pistlerin uzunluğu toplamda 1 kilometreyi bulan Yolçatı kayak turizmi ile komşu şehirlerinde büyük bir ihtiyacını karşılar. Aynı zamanda bölgenin etrafında konaklamak amacı ile çeşitli alternatiflerde mevcuttur.

Kütahya Bingöl uçak bileti fiyatları

Bingöl seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bingöl seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya Bingöl uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kutahya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya Bingöl uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bingol-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Bingöl uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.