Çok ucuz fiyatlarla Kütahya Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan Balıkesir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 45 dakikadır.

[insert page=’balikesirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kütahya Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan Balıkesir gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Kütahya Balıkesir Uçak Bileti
Kütahya Balıkesir Uçak Bileti

Tarihi oldukça eskilere dayanan Balıkesir, ülkemizin en güzel şehirlerinden biridir. Mavi bayraklı sahilleri, doğası bozulmayan ormanları, olağanüstü güzellikteki koyları ve adaları ile Türkiye’nin seçkin kentleri arasına giren Balıkesir, gezginlerine oldukça keyifli bir seyahat rotası sunar. Doğal güzelliği ile olduğu kadar tarihsel ve kültürel özellikleri ile de ön plana çıkan şehir, ılıman bir iklime sahip olmasından dolayı yılın her mevsimi seyahate elverişlidir.

Mitolojide sıklıkla adı geçen bölgelerden biri olan Kaz Dağları, Balıkesir ve Çanakkale arasındadır. 1774 metre yükseklikteki Karateş Tepesi ile zirve noktasını oluşturan Kaz Dağları; meşe, gürgen ve kestane ağaçlarının yetişme alanıdır. Çevresindeki birbirinden güzel adalar ve şelaleler ile göz kamaştıran bölge günümüze kadar pek çok uygarlığa ev sahipliği yaptı. Afrodit’in güzellik kraliçesi olarak seçildiği yer olan Kaz Dağları aynı zamanda milli park statüsü taşır.

Erdek ilçesinin yakınında bulunan Kyzikos Antik Kentinin tarihi milattan önce 5. yüzyıla kadar dayanır. Birçok uygarlığın hakimiyeti altına alınan antik kent, günümüzde bu kozmopolit özelliğini hala yansıtır niteliktedir.

Kütahya Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kutahya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.