Çok ucuz fiyatlarla Kütahya Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan Antalya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 50 dakikadır.

[insert page=’antalyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kütahya Antalya uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Kütahya Antalya Uçak Bileti
Kütahya Antalya Uçak Bileti

Türkiye’nin yaz turizmi başkenti olan Antalya, oldukça sıcak bir iklime sahiptir. Bu özelliği ile dört mevsim boyunca da turist akınına uğrayan şehir, özellikle bahar ve yaz aylarında yüksek miktarda yerli ve yabancı turiste kapılarını açar. Birbirinden güzel plajları, koyları, ormanları ve burunları ile görenleri kendine hayran bırakan şehir doğal güzelliğinin yanı sıra kültürel ve tarihi özellikleri ile de ön plana çıkar.

Roma İmparatoru Hadrianus’un M. Ö. 130 yılında şehri ziyareti esnasında inşa edilen Hadrian Kapısı, kentin antik dönemlerine ait en gözde kalıntılardan biridir. Mermer sütunları, oyma figürleri ve motifleri ile dikkatleri üzerine toplayan yapı farklı kültürlerin göz alıcı işlemeleri ile göz alıcıdır.

13. yüzyılda Selçuklu Sultanı emri ile Bizans kilisesinin camiye çevrilmesi sonucu meydana gelen Yivli Minare, şehirdeki ilk İslam dönemi eserlerinden biridir. 45 metre yüksekliğindeki minarenin dış yüzeyi firuze renkli çiniler ve farklı stillerdeki motifler ile göz alıcıdır. Türkiye’nin en önemli kulelerinden biri olan Yivli Minare birçok uygarlık tarafından önemli bir yere sahiptir.

Kütahya Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kutahya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.