Küba vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz. Acentamız uzman ekibi ile beraber vize alma konusunda sizlere her konuda kolaylık sağlar. Küba vize işlemleri tamamlanır, çözüm sunulur. Ucuz Küba vizesi için bizi arayın.

Resmi adı ile Küba Cumhuriyeti olan ülke, dünya genelinde fark yaratan insan toplulukları ve yaşam tarzı ile turizmin yoğun olduğu noktalar arasındadır. Ülke Meksika Körfezi’nin girişinde, Yengeç Dönencesi’nin hemen başında yer alır. İçinde 3,715’ten fazla ada ve adacığa ev sahipliği yapar. Antiller ada zincirinin önemli bir parçasını oluşturur. Puroları ile meşhur olan ülkede Amerikan doları döviz olarak kabul edilmez ve IMF’ye borcu olmayan nadir ülkelerden birisidir. Küba seyahati için Küba vize işlemlerine başvurması gerekir.

Ucuz Küba vizesi almak isteyenler..

Küba vize işlemleri - Ucuz Küba vizesi
Ucuz Küba Vizesi

Küba’nın başkenti olan Havana’dır. Buradaki nüfusu ise yaklaşık olarak on bir milyon kişidir. Kentin bir bölümü 1519 yılında buraya ilk gelen koloniler tarafından bir liman kenti olarak kuruldu. 1982’de bu tarihi kent UNESCO Dünya Kültür Mirası olarak açıklandı. Havana’da farklı kültürlerden etkilenilerek yapılmış saraylar ve kültürel müzeler bulunur.

Turistlerin en çok rağbet gösterdiği dönemler Noel, Paskalya, Temmuz ve Ağustos zamanlarıdır. Bu zamanlarda fiyatlar yükselir. Yer bulmak ise adeta imkansız hale gelir. Küba’yı ziyaret etmek için en iyi zaman havanın ılık olduğu ve fırtınaların görülmediği Ocak-Mayıs ayları olarak bilinir. Küba’da yıl boyunca pek çok festival yapılır.

Kübalılar köken olarak İspanya ve Afrika’ya dayanır. Kübalılar sıcakkanlı ve misafirperver olarak bilinir. Müzik, Kübalılar için adeta vazgeçilmez bir etkendir. Ülkenin hemen her yerinde bir canlı müzik ortamına rastlamak mümkündür. Gece yaşamı olarak Havana çok hareketli ve canlıdır. Web sitemiz üzerinden Küba uçak bileti isteyenlere ucuz uçak bileti de sağlıyoruz.

Küba vize işlemleri

Ülke Türkiye Cumhuriyeti Umuma mahsus bordu pasaportlular için vize işlemi uygular. Diplomatik pasaport sahipleri Küba’ya herhangi bir vize olmaksızın girebilme hakkına sahipler. Umuma mahsus pasaport ile yapılan Küba vizesi başvurularında 6 aylık tek girişli ve tek çıkışlı vize alınabilİR Küba’dan çıkıldığı an vize geçerliliğini kaybeder.

Ülkeye gitmek isteyen vatandaşlarımıza Küba vize işlemleri için gerekli desteği firma olarak veriyoruz. Küba vize başvurusu için gerekli evraklar, evrakların kontrolü ve eksiklerin giderilmesi, konsolosluğa evrakların gönderilmesi, konsolosluktan gelen cevabın ilgili kişiye iletilmesi gibi pek çok prosedürü firmamız yetkilileri sizler için tamamlanır. Siz de Küba vizesi almak istiyor ama hem zamandan hem de maddi yönden tasarruf etmek istiyorsanız hemen firmamıza başvurun vize işleminiz en hızlı şekilde çözüme kavuşsun.

Küba Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.

  • Küba vizesi için gerekli evrakları öğrenmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.