Çok ucuz fiyatlarla Konya Zonguldak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Konya’dan Zonguldak’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 40 dakikadır.

[insert page=’zonguldakda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Konya Zonguldak uçak bileti al!

Sizde Konya’dan Zonguldak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Konya Zonguldak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Zonguldak’ta nerelere gidebiliriz?

Konya Zonguldak Uçak Bileti
Konya Zonguldak Uçak Bileti

Batı Karadeniz Bölgesinde bulunan Zonguldak, liman kenti olması neticesinde kuzey ülkeleri ile ticari alışverişin sıklıkla yaşandığı şehirdir. Yeşili en bol kentlerden biri olan Zonguldak, dört mevsim boyunca da tabiat ananın en güzel renklerini taşır. Köklü bir geçmişe sahne olan şehir, aynı zamanda birçok dönemin ve uygarlığın izlerini bünyesinde barındırır.

19. yüzyılın sonlarında 2. Abdülhamit döneminde inşa edilen tarihi Halil Paşa Konağı, uzun bir dönem okul olarak hizmet verdi. Çok hoş bir mimariye sahip olan konak, günümüzde kentin en karanlık tarihini dahi gözler önüne seren bir müze olarak hizmete açıktır. İçinde ve dışında Roma, Grek, Bizans, Emevi, Abbasi, Artuklu, Selçuklu ve Osmanlı dönemi eserleri taşıyan müze, oldukça keyif verici bir manzaraya karşı kuruludur.

Tieion Antik Kenti ve Filyos Kalesi, Çaycuma ilçesinde yer alır. Tios adlı rahibin Miletos kolonisi tarafından kurulan bölge, M. Ö. 70 yılında Roma İmparatorluğu tarafından yıkıldı. Bizans döneminde ise balıkçı ve ticaret şehri olarak varlığını sürdürdü. 2011 yılında Kültür Bakanlığı tarafından restore edilen merkez birbirinden güzel antik değerler ile çevrilidir.

Konya Zonguldak uçak bileti fiyatları

Zonguldak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Zonguldak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Konya Zonguldak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Havalimanı içinden de Konya Zonguldak uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’zonguldak-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Zonguldak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.