Çok ucuz fiyatlarla Konya Sivas uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Konya’dan Sivas’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 10 dakikadır.

[insert page=’sivasda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Konya Sivas uçak bileti al!

Sizde Konya’dan Sivas’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Konya Sivas uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sivas’ta nerelere gidebiliriz?

Konya Sivas Uçak Bileti
Konya Sivas Uçak Bileti

Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden biri olan Sivas, tarihi İpek ve Kral Yolu üzerinde bulunmasından dolayı geçmiş dönemlerden beri oldukça stratejik bir öneme sahiptir. Yüzyıllar boyunca yerleşim için aktif olarak tercih edilen şehir, birçok uygarlığa kapılarını açtı. Günümüzde farklı milletlerin eşsiz güzelliklerine ev sahipliği yapan Sivas, sahip olduğu tarihi ve kültürel özellikleri ile oldukça ilgi çekicidir. Tarihsel özelliği ile olduğu kadar doğal güzellikleri ile de ön plana çıkan Sivas özellikle yaz mevsiminde ülkemizin inanç turizmi için sıklıkla tercih edilen şehirlerinden biridir.

Mengücek Beyliğinin en önemli miraslarından biri olan Divriği Ulu Cami, şehrin en görkemli simgesidir. 1985 yılında UNESCO Dünya Mirasları Listesine adını yazdıran yapı ülkemizin de en heybetli camilerinden biridir. Divriği Mucizesi olarak tanımlanan eser Ahlatlı ve Tiflisli ustalarından elinden çıktı. 1228 yılında yapımına başlanan Divriği Ulu Cami, 1243 yılına kadar çeşitli ustaların el değmesi ile sonuçlandı. Şehrin inanç turizmine canlılık kazandıran cami, yıl boyunca yüksek oranda yerli ve yabancı turist çeker.

Konya Sivas uçak bileti fiyatları

Sivas seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sivas seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Konya Sivas uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Havalimanı içinden de Konya Sivas uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sivas-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Sivas uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.