Çok ucuz fiyatlarla Konya Sinop uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Konya’dan Sinop’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 10 dakikadır.

[insert page=’sinopda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Konya Sinop uçak bileti al!

Sizde Konya’dan Sinop’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Konya Sinop uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sinop’ta nerelere gidebiliriz?

Konya Sinop Uçak Bileti
Konya Sinop Uçak Bileti

İnceburun Feneri ile Türkiye’nin en kuzey topraklarını oluşturan Sinop, Batı Karadeniz Bölgesinde yer alır. Köklü bir geçmişe sahne olan şehir, uzun bir dönem boyunca Rumların yönetiminde kaldı. Günümüzde tarihsel ve kültürel olarak Rumların pek çok miraslarına kapılarını açan Sinop, görenleri kendine hayran bırakır. Ülkemizin en bakir topraklarından biri olan şehir, çeşitli koyları ve burunları ile yaz turizminin en aktif noktalarından biridir. Aynı zamanda Sinop, Türkiye’de trafik ışıklarının kullanılmadığı tek şehirdir.

Şehrin en yalın sahillerinden biri olan Akliman, uzun bir sahil şeridine sahiptir. Doğa ile iç içe olan Akliman, ev sahipliği yaptığı çeşitli kamp alanları, doğa sporlarına yatkınlığı, beyaz ince kumlu plajları ve gizli koyları ile şehrin en güzel köşelerinden biridir. Huzur dolu bölge çeşitli aktivitelere sahip olması ve doğal güzellikleri ile yaz mevsiminin vazgeçilmez bir adresidir.

Türkiye’nin en yalın topraklarından biri olan Hamsilos Koyu, şehrin huzurla iç içe olan bölgelerinden biridir. Dört mevsim boyuncada tabiatın en güzel renklerine kapılarını açan koy, şehirde mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır.

Konya Sinop uçak bileti fiyatları

Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Konya Sinop uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Havalimanı içinden de Konya Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sinop-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.