Çok ucuz fiyatlarla Konya Rize uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Konya’dan Rize’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 10 dakikadır.

[insert page=’rizede-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Konya Rize uçak bileti al!

Sizde Konya’dan Rize’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Konya Rize uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Rize’de nerelere gidebiliriz?

Konya Rize Uçak Bileti
Konya Rize Uçak Bileti

Türkiye’nin en gözde yayla turizmi merkezleri arasında olan Rize, yemyeşil doğası ile gezginlerini kendine hayran bırakır. Çay üretimi ile ülkemizin çay ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılayan şehir, doğal güzellikleri çerçevesinde yılın her ayı büyük bir özelliğe sahiptir. Sıcakkanlı insanları, samimi tavırlı şehir yaşamı ve kendi yöresine has lezzetleri ile misafirlerini en güzel şekilde ağırlayan Rize, aynı zamanda Türkiye’nin en önemli doğa sporları merkezlerinden biridir.

Çamlıhemşin ilçe merkezine 16 kilometre uzaklıkta yer alan Kaçkar Dağları Milli Parkı, 51.500 hektarlık geniş bir araziye yayılıdır. 1994 yılında Bakanlar Kurulu kararı ile milli park statüsüne kavuşan bu doğal güzellik, şehrin en bilindik bölgesidir. Farklı bitki ve hayvan çeşitleri ile özel bir yaşam alanına hakim olan Kaçkar Dağları, aynı zamanda yabani hayatında aktif olduğu bir merkezdir. Ülkemizin el değmeyen topraklarından olan Kaçkar; buzullar, buzul vadileri, göller ile ilgi çekici bir ekosisteme sahiptir. Dağcılık, rafting ve trekking gibi çeşitli doğa sporlarına yatkın olan bölge, yılın her mevsimi çeşitli aktiviteleri ile canlı bir turizm merkezidir.

Konya Rize uçak bileti fiyatları

Rize seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Rize seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Konya Rize uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Havalimanı içinden de Konya Rize uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’rize-artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Rize uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.