Çok ucuz fiyatlarla Konya Mardin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Konya’dan Mardin’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 5 dakikadır.

[insert page=’mardinde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Konya Mardin uçak bileti al!

Sizde Konya’dan Mardin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Konya Mardin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Mardin’de nerelere gidebiliriz?

Konya Mardin Uçak Bileti
Konya Mardin Uçak Bileti

Kültürler beşiği Mardin, yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıkların kapısı oldu. Günümüzde oldukça geniş bir tarihsel ve kültürel zenginliklere sahip olan şehir, ev sahipliği yaptığı değerler ile göz kamaştırır. Kiliseleri, manastırları, antik kentleri, kaleleri ve kendine özgü mimarisi ile gezginlerine keyifli bir seyahat sunan kent, aynı zamanda doğal güzellikleri ile de ayrı bir öneme sahiptir. Ülkemizin en kozmopolit şehirlerinden olan Mardin, yıllar boyunca harmanladığı kültürel etkinlikler ile oldukça ilgi çekicidir.

Süryaniler tarafından hala aktif bir din merkezi olarak kullanılan Deyrulzafaran Manastırı, Mardin şehir merkezine 5 kilometre uzaklıktadır. Süryani patriklerinin heykelleri ile çevrili olan manastır, şehrin en ilgi çekici yapılarından biridir. Safran çiçekleri ile göz kamaştıran merkez, 52 Süryani patriğinin mezarı ile dikkat çeker.

Bir diğer adı ile ‘Kırklar Kilisesi’ olarak da tanınan Mor Behnam Kilisesinin 6. yüzyıla dayanan bir tarihi vardır. Süryani toplumlarının gözde mimarilerinden biri olan kilise günümüzde Ortodoks Kilisesi olarak ziyarete açıktır. Yapı erken dönem Hristiyanlık tarihinin en güzel örneklerinden biridir.

Konya Mardin uçak bileti fiyatları

Mardin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Mardin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Konya Mardin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Havalimanı içinden de Konya Mardin uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’mardin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Mardin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.