Çok ucuz fiyatlarla Konya Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Konya’dan Kastamonu’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 10 dakikadır.

[insert page=’kastamonuda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Konya Kastamonu uçak bileti al!

Sizde Konya’dan Kastamonu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Konya Kastamonu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kastamonu’da nerelere gidebiliriz?

Konya Kastamonu Uçak Bileti
Konya Kastamonu Uçak Bileti

Sahip olduğu manevi değerlerin yanı sıra, tabiat güzellikleri ve tarihsel değerleri ile merak uyandıran Kastamonu, ülkemizin en yeşil şehirlerinden biridir. Dört bir köşesi kanyonlar, keşfedilmeyi bekleyen gizli burunlar, muhteşem koylar, milli parklar ve karakteristik özelliği bozulmayan köyler ile çevrili olan kent, her mevsim ayrı bir güzelliğe kapılarını açar.

Teknik ve tasarımları ile ilgi çekici bir görsellik sunan Kastamonu konakları, şehrin en şirin yanını oluşturur. Çeşitli karakterlere sahip olan mimari yapılar geçmişten beri Kastamonu’nun bütünsel bir simgesidir. Bir diğer evin manzarasına engel olmayacak şekilde konumlandırılan evler, aynı zamanda Karadeniz’in güçlü rüzgarlarına karşı da oldukça dirençlidir. Ahşap bir mimariye sahip olan yapılar yöre halkının yaşam tarzına uygun bir şekilde inşa edilmesi ile dikkat çeker.

Karstik arazi yapısının yanı sıra oldukça geniş flora ve fauna çeşidine sahip olan Küre Dağları, 2000 yılında milli park statüsüne kavuştu. Dünyanın en derin ikinci kanyonu olma özelliğine sahip olan Valla Kanyonuna da ev sahipliği yapan bölge bünyesinde çeşitli mağaralar barındırır.

Konya Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kastamonu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Konya Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Havalimanı içinden de Konya Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.