Çok ucuz fiyatlarla Konya İzmir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Konya’dan İzmir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 10 dakikadır.

[insert page=’izmirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Konya İzmir uçak bileti al!

Sizde Konya’dan İzmir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Konya İzmir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İzmir’de nerelere gidebiliriz?

Konya İzmir Uçak Bileti
Konya İzmir Uçak Bileti

Türkiye’nin en kalabalık ve büyük üçüncü ili olan İzmir, yaz turizminin ülkedeki önemli merkezlerinden biridir. Ilıman bir iklime sahip olan şehir, bu özelliği sayesinde dört mevsim boyunca da yüksek oranda turist ağırlar. Ülkemizin en verimli kongre turizmi merkezi olan İzmir; dokusu bozulmayan balıkçı kasabaları, bahar ve yaz aylarında dolup taşan plajları ve eğlenceli şehir hayatı ile yerli ve yabancı gezginlerin ilgi odağıdır.

Şehrin en kalabalık noktalarından biri olan Konak Meydanı, günün her saati oldukça eğlenceli aktiviteler ile oldukça hareketlidir. İzmir’in uzun yıllar boyunca en ilgi çeken simgesi olan İzmir Saat Kulesi, kentin kalbidir. 1901 yılında İzmirlilerin Padişah 2. Abdülhamid’e tahta çıkışının 25. yıl dönümü hediyesi olarak yaptırılan kule, 25 metre boyutunda görkemli bir yapıdır. Kulenin saati ise Alman İmparatoru 2. Wilhelm’in halka armağanıdır.

Cumhuriyet Meydanından İzmir Limanına kadar uzun bir alanı kapsayan Kordon Boyu, özellikle genç kesimin günün büyük bir bölümünü geçirdiği yerdir. Her mevsim ayrı bir güzelliğe sahne olan Kordon Boyu, şehrin tarzını yansıtan en yalın noktalardan biridir.

Konya İzmir uçak bileti fiyatları

İzmir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin İzmir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Konya İzmir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Havalimanı içinden de Konya İzmir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya İzmir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.