Çok ucuz fiyatlarla Konya İstanbul uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Konya’dan İstanbul’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 15 dakikadır.

[insert page=’istanbulda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Konya İstanbul uçak bileti al!

Sizde Konya’dan İstanbul’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Konya İstanbul uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İstanbul’da nerelere gidebiliriz?

Konya İstanbul Uçak Bileti
Konya İstanbul Uçak Bileti

Çeşitli kültürlerin birleşiminden oluşan İstanbul, dünya üzerinde iki kıtayı ayıran ender şehirler arasındadır. Tarihi ve doğası ile görenleri büyüleyen kent, muhteşem güzelliklere sahiptir. Dünyanın en eski tarihli şehirlerinden biri olan İstanbul, dört mevsim boyunca da şehir yapısı, eğlence hayatı ve doğal güzellikleri ile gezginlerine oldukça keyifli bir seyahat rotası sunar. He bir köşesi çeşitli uygarlıkların beşiği olarak kullanılan İstanbul, farklı dinlerin simgeleri ile ülkemizin inanç turizmine hitap eden bölgelerinden biridir.

Dünyanın en etkileyici noktalarından biri olan İstanbul Boğazı, Anadolu ve Avrupa yakalarını birbirine bağlar. Ülkemizin en güzel manzaralarını gözler önüne seren boğaz, kendine has dokusu ile şehre gelen gezginlerin ilk uğrak durağıdır.

1460 ve 1478 yılları arasında inşa edilen Topkapı Sarayı, 4 yüzyıl boyunca Osmanlı İmparatorluğunun yönetim merkezi olarak  kullanıldı. Sarayburnu’nda 700000 metrekarelik geniş bir alana kurulan yapı iç içe geçen 4 ayrı avludan meydana gelir. Aynı zamanda 300000 parçalık dev koleksiyona ev sahipliği yapan görkemli saray, 1924 yılında Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk müzesi olarak çevrildi.

Konya İstanbul’da uçak bileti fiyatları

İstanbul seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin İstanbul seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Konya İstanbul uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Havalimanı içinden de Konya İstanbul uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’istanbul-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya İstanbul uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.