Çok ucuz fiyatlarla Konya Hakkari uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Konya’dan Hakkari’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 10 dakikadır.

[insert page=’hakkaride-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Konya Hakkari uçak bileti al!

Sizde Konya’dan Hakkari’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Konya Hakkari uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hakkari’de nerelere gidebiliriz?

Konya Hakkari Uçak Bileti
Konya Hakkari Uçak Bileti

Tarih boyunca birçok uygarlığa kapılarını açan şehir, tarihin pek çok dönemine hakimdir. Günümüzde Türkiye’nin sınır kentlerinden birini oluşturan Hakkari, geçmişten beri stratejik konumunu muhafaza eder. Sarp kayalıklar ve vadiler ile çevrili olan şehir, bir kanyon havası yansıtır. Çeşitli dönemlere ait antik camileri, kiliseleri, manastırları ve köprüleri ile tarih yolculuğuna çıkmanızı sağlayan kent günümüzde birçok kültürün ortak mirasına ev sahipliği yapar.

Yüksekova’nın Yazılı Köyü sınırlarında yer alan Seyithan Gölü, Hakkari şehir merkezine 18 kilometre uzaklıktadır. Cilo Dağının zirvesinde bulunan Seyithan Gölü, aynı zamanda Berçelan Yaylası olarak da tanınır. Eşsiz ve duru bir doğaya sahip olan bölge şehrin en ilgi çekici noktalarından biridir. Özellikle yaz aylarında yöre halkı tarafından küçük kaçamaklar için sıklıkla tercih edilen göl ve yayla, aynı zamanda güzel bir kamp alanıdır.

Cilo Dağının en güzel manzaralarından biri olan Cennet ve Cehennem Vadisinin bir tarafı alabildiğince buzullar ile diğer bir kısmı ise yemyeşil bir doğayla örtülüdür. Şehrin turizm kapasitesini canlandıran bölge olan Cennet ve Cehennem Vadisi, her mevsim ayrı bir güzelliğe kavuşur.

Konya Hakkari uçak bileti fiyatları

Hakkari seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hakkari seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Konya Hakkari uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Havalimanı içinden de Konya Hakkari uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Hakkari uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.