Çok ucuz fiyatlarla Konya Eskişehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Konya’dan Eskişehir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 40 dakikadır.

[insert page=’eskisehirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Konya Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Konya’dan Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Konya Eskişehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Konya Eskişehir Uçak Bileti
Konya Eskişehir Uçak Bileti

Dört mevsim boyunca da Türkiye’de turizmin aktif olduğu Eskişehir, İç Anadolu Bölgesinde yer alır. Uzun yıllar boyunca Frigyalıların en önemli merkezi olan şehir, günümüzde eski dönemlere ait izlerini büyük bir özenle muhafaza eder. Özellikle son yıllarda ülkemizin en modern kentlerinden biri olarak karşımıza çıkan Eskişehir, yer altından gelen kaynak suları ile önemli bir termal merkezdir.

Sakarya Irmağının en uzun kolu olan Porsuk Çayı, kentin en görkemli simgesidir. Şehrin pek çok yerinden geçen ırmağın en ünlü yeri olan Porsuk, yerli halk tarafından Adalar olarak adlandırılır. Doktorlar Caddesinin paralelinde bulunan Adalar, şehrin en yoğun olan merkezidir. Hava şartları elverişli olduğunda gondol ve bot turları yapılan bölgenin etrafı çeşitli kafeler, barlar ve restoranlar ile zenginlik kazanır.

Eskişehir Kütahya yolu üzerinde yer alan Sazova Bilim Sanat ve Kültü Parkı, kentin en çok turist ağırlayan yerlerinden biridir. Yemyeşil bir doğa içinde olabildiğince görkemli olan Sazova, çeşitli bölümleri ile bilhassa ebeveynlerin büyük ilgi gösterdiği merkezdir.

Konya Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Konya Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Havalimanı içinden de Konya Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’eskisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.