Çok ucuz fiyatlarla Konya Dalaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Konya’dan Dalaman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 10 dakikadır.

[insert page=’muglada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Konya Dalaman uçak bileti al!

Sizde Konya’dan Dalaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Konya Dalaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Dalaman’da nerelere gidebiliriz?

Konya Dalaman Uçak Bileti
Konya Dalaman Uçak Bileti

Ege Bölgesinde yer alan Dalaman, Muğla ilinin cennet köşelerinden biridir. Türkiye’de yaz turizminin başkentlerinden biri olan şehir, tamamen bir doğa harikasıdır. Ilıman bir iklime sahip olan bölge, bu özelliği neticesinde yaz turizmine kapılarını erken açar. Uzun bir sezon yerli ve yabancı pek çok gezginin uğrak noktalarından biri olan Dalaman, yüzyıllar boyunca gelen tarihsel özellikleri ile gezginlerine bir hayli keyifli anlar yaşatır.

Eski Karya dilinde At Şehri anlamı taşıyan Hippokome Antik Kenti, bölgenin en eski yerleşim yerlerinden biridir. Dalaman ilçe merkezine 30 kilometre uzaklıkta yer alan antik kent, İt Asarı mevkinde bir tepe üzerinde yer alır. Bilhassa Roma ve Bizans döneminden kalma antik kalıntılar ile ilgi çekici bir hale gelen yerleşim, bölgenin turizmini canlı tutan bölgedir.

Fethiye ve Marmaris arasında bulunan Dalaman Çayı, 229 kilometre ile ülkemizin en uzun çaylarından biridir. Özellikle adrenalin tutkunlarının şehirdeki ilk adresi olan Dalaman Çayı rafting sporu ile yıl boyunca yerli ve yabancı gezginlerin ilgi odağıdır.

Konya Dalaman uçak bileti fiyatları

Dalaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Dalaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Konya Dalaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Havalimanı içinden de Konya Dalaman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’dalaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Dalaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.