Çok ucuz fiyatlarla Konya Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Konya’dan Çanakkale’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 10 dakikadır.

[insert page=’canakkalede-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Konya Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Konya’dan Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Konya Çanakkale uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

Konya Çanakkale Uçak Bileti
Konya Çanakkale Uçak Bileti

Milli mücadele ruhunu yansıtan Çanakkale, her toprağında değerli bir hatıra saklar. Maneviyatı yoğun olan kent, Cumhuriyet tarihi için oldukça önemlidir. Yemyeşil ormanları, sahil kesimi, adaları ile muhteşem bir doğal güzelliğe kapılarını açan şehir yaz mevsiminde yoğun bir turist akınına uğrar. Mitolojide sıklıkla adı geçen bölge aynı zamanda tarihi birçok olaya da sahne olması ile dünya çapında ünlüdür.

Osmanlı Donanmasından kalma Nusret Mayın Gemisinin yer aldığı Çanakkale Deniz Müzesi, ülkemizin en önemli müzeleri arasındadır. 1462 yılında yapılan ve Çanakkale’nin önemli simgelerinden olan Çimenlik Kalesinin de bulunduğu müze; resim ve fotoğraf sergileri, hediyelik eşya binası, geminin yapılma hikayesi ve dönem içinde gerçekleşen olayların anlatıldığı yer olmak üzere birçok bölüme ayrılır. Çanakkale tarihini en yalın hali ile ziyaretçilerine anlatan müzede Çanakkale Savaşına dair birçok kaynağa ev sahipliği yapar.

Çanakkale şehir merkezinde 1. Dünya Savaşından kalma toplamda 175 adet batık vardır. Gizemli bir atmosfere sahip olan su altı, Türkiye’de dalış yapmak içinde oldukça heyecan verici bir noktadır.

Konya Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Konya Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Havalimanı içinden de Konya Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.