Çok ucuz fiyatlarla Konya Artvin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Konya’dan Artvin’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 55 dakikadır.

[insert page=’artvinde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Konya Artvin uçak bileti al!

Sizde Konya’dan Artvin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Konya Artvin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Artvin’de nerelere gidebiliriz?

Konya Artvin Uçak Bileti
Konya Artvin Uçak Bileti

Türkiye’nin eşsiz bir doğaya ev sahipliği yapan şehirlerinden Artvin, ülkemizin Gürcistan ile sınırını oluşturur. Muhteşem güzellikteki yaylaları ve gölleri ile huzurun başkenti Artvin, dört mevsim boyunca da tabiatın en güzel renklerine kapılarını açar. Geçmişten beri yayla kültürünün en aktif olduğu kentlerden biri olan il, her yıl düzenlenen etkinlik ve festivalleri ile yüksek oranda turist kapasitesine sahiptir.

Artvin şehir merkezine 10 kilometre uzaklıktaki Kafkasör Yaylası ülkemizin en ünlü yaylalarından biridir. 1250 metre yüksekliğe sahip olan yayla, Artvin’in turizmini canlı tutan noktalardan biridir. Artvin Belediyesi tarafından gerçekleştirilen düzenleme çalışmaları neticesinde konaklamak amacı ile pansiyon ve bungalov evler ilave edilen bölgede, her yıl boğa güreşlerinin olduğu Artvin Kafkasör Yaylası Kültür Turizm ve Sanat Festivali düzenlenir.

2017 yılında turizme kazandırılan Atatepe’de, Türkiye’deki en büyük Atatürk anıtı yer alır. Büyük Taarruz Zaferi öncesi Mustafa Kemal’in Kocatepe’deki duruşunun yapıldığı anıt, üç büyük vadiyi gören ideal bir zirvede bulunur. Büyük bir manevi değere sahip olan bölgenin etrafı sosyal alanlar ile zenginlik kazandı.

Konya Artvin uçak bileti fiyatları

Artvin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Artvin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Konya Artvin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Havalimanı içinden de Konya Artvin uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Artvin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.