Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Zonguldak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Zonguldak’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 20 dakikadır.

[insert page=’zonguldakda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kocaeli Zonguldak uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Zonguldak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Zonguldak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Zonguldak’da nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Zonguldak Uçak Bileti
Kocaeli Zonguldak Uçak Bileti

Batı Karadeniz Bölgesinin en güzel şehirlerinden biri olarak karşımıza çıkan Zonguldak, Türkiye’nin Kuzey ülkeleri ile liman alışverişinin sağlandığı önemli merkezlerden biridir. Gerek şehir merkezi, gerekse ilçeleri ile yemyeşil bir örtünün hakim olduğu kent, doğal güzelliği karşısında görenleri cezbeden bir büyüye sahiptir. Tarihi oldukça eskilere dayanan şehir, arkeolojik ve kültürel kalıntıları ile de dikkat çeker.

19. yüzyılın sonlarında 2. Abdülhamit zamanında sancak beyi Halil Paşanın emri üzerine inşa edilen Halil Paşa Konağı, şehrin en eski ve ünlü mimari yapılarından biridir. Yapımının ardından çeşitli milletleri ağırlayan konak uzunca bir dönem okul olarak kullanıldı. Günümüzde müze olarak hizmet veren Halil Paşa Konağının içinde ve bahçesinde Roma, Bizans, Grek, Emevi, Abbasi, Artuklu, Selçuklu ve Osmanlı dönemine ait çok sayıda arkeolojik kalıntı bulunur.

Tarihte özellikle astım hastalarına iyi gelmesi ile bilinen Gökgöl Mağarası Zonguldak’ın turizmine canlılık kazandıran önemli bir merkezdir. Dikit sütunları, damla taşları ve çeşitli bölümleri ile göz alıcı bir atmosfere sahip olan mağara, kentin önemli değerlerinden biridir.

Kocaeli Zonguldak uçak bileti fiyatları

Zonguldak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Zonguldak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Zonguldak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Zonguldak uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’zonguldak-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kocaeli Zonguldak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.