Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Tekirdağ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Tekirdağ’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 20 dakikadır.

[insert page=’tekirdagda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kocaeli Tekirdağ uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Tekirdağ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Tekirdağ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tekirdağ’da nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Tekirdağ Uçak Bileti
Kocaeli Tekirdağ Uçak Bileti

Oldukça şirin bir insan topluluğuna sahip olan Tekirdağ, Trakya Bölgesinin kültürel özellikleri ile harmanlanan bir şehirdir. Özellikle sahil kasabaları ile bahar ve yaz aylarının daimi adreslerinden biri olan kent, oldukça ilgi çekici bir tabiat örtüsüne sahiptir. Aynı zamanda Tekirdağ, Trakya mutfağına özgü lezzetli sunumları ile gezginlerine keyifli bir seyahat rotası sunar.

Şehrin en gözde ilçelerinden biri olan Şarköy, Marmara Denizine kıyısı olan en güzel yerleşimdir. 60 kilometre ile Türkiye’nin en uzun sahil kasabalarından biri olan şehir, bulunduğu bölgenin Bodrum’u olarak da nitelendirilir. Yalın doğası ve ormanları ile huzurun başkentlerinden biri olan Şarköy, mavi bayraklı plajları ile oldukça ilgi çekicidir.

Yamaç paraşütünün Türkiye’deki en güzel adresleri arasında kendini gösteren Uçmakdere, Tekirdağ şehir merkezine 35 kilometre uzaklıktadır. Ganos Dağının yamaçlarından başlayan bir tur ile bölgenin en keyifli manzaralarını ayaklar altına seren şehir, kartpostallık bir görüntüye hakimdir. Doğa sporları içinde elverişli bir araziye sahip olan Uçmakdere, aynı zamanda ülkemizde sıklıkla tercih edilen kamp alanlarından biridir.

Kocaeli Tekirdağ uçak bileti fiyatları

Tekirdağ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tekirdağ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Tekirdağ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Tekirdağ uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’tekirdag-corlu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kocaeli Tekirdağ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.