Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Samsun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Samsun’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 40 dakikadır.

[insert page=’samsunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kocaeli Samsun uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Samsun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Samsun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Samsun’da nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Samsun Uçak Bileti
Kocaeli Samsun Uçak Bileti

Tarihinin en eski çağlara kadar dayandığı bilinen Samsun, Cumhuriyet döneminin en önemli eserlerine ev sahipliği yapar. Milli mücadele döneminin en aktif şehirlerinden biri olan Samsun, kültürel ve tarihi özellikleri ile dikkat çekicidir. Karadeniz Bölgesinde yer alan kent, aynı zamanda yemyeşil doğası ve sahil şeridi ile de yaz turizmi hitap eder.

Samsun’da başlayan Milli Mücadelenin en önemli simgesi olan Bandırma Vapuru Müzesi, Mustafa Kemal ve kurmaylarının 19 Mayıs 1919 günü Bandırma’dan Samsun’a gelişini ifade eden vapurdur. Aslına uygun şekilde yapılan vapur, aynı zamanda ülkemizin en önemli deniz müzelerinden biridir. Atatürk ve silah arkadaşlarının balmumu heykelleri, fotoğrafları, el yazmaları ve şahsi eşyalarının bulunduğu müze şehrin maneviyatını anlatan en önemli yapılardan biridir. Seramik rölyefleri, Yedi Figürlü Milli Kurtuluş Anıtı ve şehitler anıtı müzede görülmesi gereken önemli eserlerdir.

Türkiye’nin en büyük deltalarından olan Kızılırmak Deltası ve Kuş Cenneti, Samsun’un Bafra ilçesinde yer alır. Doğal kumul setlerinden oluşan minik gölcüklerden meydana gelen bölge, bitki türü ve hayvan çeşidi bakımından zengin bir içeriğe sahiptir.

Kocaeli Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Samsun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’samsun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kocaeli Samsun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.