Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Rize uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Rize’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 40 dakikadır.

[insert page=’rizede-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kocaeli Rize uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Rize’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Rize uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Rize’de nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Rize Uçak Bileti
Kocaeli Rize Uçak Bileti

Oksijen bolluğu ve yemyeşil doğası ile ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan Rize, Karadeniz Bölgesinin coğrafi özelliklerine fazlasıyla hakimdir. Yaylalarında, sahillerinde ve ormanlarında tabiatın en güzel renklerini taşıyan şehir aynı zamanda Karadeniz mutfağına özgü lezzetleri ile de gezginlerine hoş bir seyahat tecrübesi sunar.

1300’lü yıllarda Halalılar tarafından yerleşim için uygun görülen Ayder Yaylası, yalın doğası ile ülkemizin en köşelerinden biridir. Çamlıhemşin ilçesinde yer alan yaylanın rakımı 1350 metreye kadar ulaşır. Her yıl belirli dönem içinde düzenlenen festivalleri ile yerli ve yabancı birçok turistin uğrak noktası olan bölge, aynı zamanda Türkiye’nin en etkin yayla turizmi alanıdır.

Özellikle belirli bir dönem Pontus Rum İmparatorluğuna ev sahipliği yapan bölge pek çok tarihi kalıntıya kapılarını açar. 19. yüzyıl Osmanlı mimarisinin en güzel temsillerinden biri olan Rize Müzesi, oldukça şirin bir görünüme sahiptir. Geçmişten beri kentin birçok bölümünde yapılan kazı çalışmaları sonucunda ele geçirilen değerli kalıntıların can bulduğu müze; el yazmaları, altın sikkeleri ve 1000’i aşkın etnografik eserleri ile zengin bir içerik kapsar.

Kocaeli Rize uçak bileti fiyatları

Rize seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Rize seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Rize uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Rize uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’rize-artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kocaeli Rize uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.