Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Mardin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Mardin’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 10 dakikadır.

[insert page=’mardinde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kocaeli Mardin uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Mardin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Mardin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Mardin’de nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Mardin Uçak Bileti
Kocaeli Mardin Uçak Bileti

Medeniyetler şehri olarak adlandırılan Mardin, Türkiye’nin gözde kentlerinden biridir. Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en güzel ili olan Mardin, aynı zamanda ülkemizde kültür gezilerinin yegane adresidir. Kiliseleri, camileri, antik kentleri, manastırları ile uzun bir tarih yolculuğuna çıkmanızı sağlayan şehir pek çok kültürün birleşiminden oluşan bir atmosfere sahiptir. Misafirperver insanları ile hoşgörü toprakları sayılan Mardin, ılıman bir iklime sahip olması sonucu yılın dört mevsimi de turizme açıktır.

Mardin’in en yüksek tepesine kurulu olan Mardin Kalesi, halk tarafından ‘Kartal Yuvası’ olarak da adlandırılır. Tarihinin 10. yüzyıla dayandığı bilinen kale pek çok medeniyete tanıklık eden bir yapıdır. Doğal eklentiler ile Mardin’e hakim bir noktada yer alan kale, 1600 yıllık geçmişe sahiptir. Mezopotamya Ovasını tam anlamıyla gözler önüne seren kalenin en yüksek noktası günümüzde ziyarete kapalı olsa da belli bir aşamaya kadar ziyarete açıktır. Mimari açıdan özel eklentiler ile zengin bir görünüme kavuşan Mardin kalesi tarihsel ve kültürel eklentileri ile şehirde ilk görülmesi gereken yerlerden biridir.

Kocaeli Mardin uçak bileti fiyatları

Mardin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Mardin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Mardin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Mardin uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’mardin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kocaeli Mardin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.