Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Kastamonu’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 20 dakikadır.

[insert page=’kastamonuda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kocaeli Kastamonu uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Kastamonu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Kastamonu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kastamonu’da nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Kastamonu Uçak Bileti
Kocaeli Kastamonu Uçak Bileti

Batı Karadeniz Bölgesinde yer alan Kastamonu, doğal güzelliği ile ülkemizin en şirin illerinden biridir. Boylu boyunca uzanan sahilleri, el değmemiş koyları, yemyeşil ormanları ve yılın dört mevsimi de tabiatın en saf haline sahip köy ve kasabaları ile duru bir güzelliğe kapılarını açan kent, huzurun adresidir. Türkiye’nin önemli gastronomi şehirlerinden biri olan Kastamonu, kendi yöresine özgü lezzetleri ile de ziyaretçilerine keyifli bir seyahat yaşatır.

Şehir merkezini ayaklar altına alan Kastamonu Kalesi, 110 metrelik bir yükseklikte bulunur. Orta çağ ve Bizans döneminin mimari izlerine hakim olan yapı 12. yüzyılda Kommer Hanedanlığı tarafından inşa edildi. 15 büyük burç ve kuleye sahip olan kale farklı beylikler döneminde önemli bir sığınak olarak kullanıldı. 1943 yılında meydana gelen depremle yıpranan Kastamonu Kalesi, 2005 yılında gerçekleşen restorasyon dönemi ile ziyaretçilerine açıldı.

Karadeniz Bölgesinde örneğine pek az rastlanan Gideros Koyu, Cide ilçesinde yer alır. Rivayete göre zamanında Amazon kadınlarının yaşadığı bölge olan koy, doğal güzelliği karşısında görenleri kendine hayran bırakır. Yaz mevsiminde denize girmek isteyenlerin uğrak noktası olan Gideros Koyu, Kastamonu’ya 135 kilometre mesafededir.

Kocaeli Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kastamonu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kocaeli Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.