Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Kars’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 20 dakikadır.

[insert page=’karsda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kocaeli Kars uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Kars’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Kars uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kars’ta nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Kars Uçak Bileti
Kocaeli Kars Uçak Bileti

Şehir merkezinde ve çevresinde hakim olan Rus mimarisi ile dikkatleri üzerine çeken Kars, Türkiye’nin doğu ucunda yer alır. Anadolu’nun Kafkasya’ya açılan kapısı durumunda olan Kars; tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri çerçevesinde özellikle son yılların gözde şehirleri arasındadır. Çeşitli kültürel ve etnik grupların izlerine hakim olan kent, yöresine ait lezzetleri ile gurmelerin sıklıkla ziyaret ettiği bir ildir. Coğrafi koşulları neticesinde kış turizminin etkin bir merkezi olan şehir, yıl boyunca yerli ve yabancı gezginlerin tercih noktasıdır.

Geçmişte Anadolu ve Kafkasya arasında önemli bir kapı görevi gören Ani Harabeleri, Türkiye’nin önemli antik kentlerinden biridir. Uzunluğu 5 kilometreyi bulan surlara sahip olan antik kent, Ermenistan ve Türkiye arasındaki Arpaçay Nehri kıyısındadır. İçinde çeşitli medeniyetlere ve dönemlere ait katedral, kilise ve cami bulunduran yapı tarihi ve kültürel zenginliği doğrultusunda 2016 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesine girmeye hak kazandı.

Kar kalitesi İsviçre Alpleri ile eşdeğer olan Sarıkamış Kayak Merkezi, ülkemizin en güzel pistlerinden birine sahiptir. Kış ayınca çok sayıda turist ağırlayan Sarıkamış, toplamda 13 kilometreyi bulan pistlere sahiptir. Etrafında restoran, kafe ve otellerin yer aldığı merkez, muhteşem bir doğal güzelliğe hakimdir.

Kocaeli Kars uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kocaeli Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.