Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Hatay uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Hatay’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 15 dakikadır.

[insert page=’hatayda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kocaeli Hatay uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Hatay’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Hatay uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hatay’da nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Hatay Uçak Bileti
Kocaeli Hatay Uçak Bileti

Uygarlıklar şehri olarak tanınan Hatay ülkemizde tarihin en eski çağlara kadar dayandığı yerleşim merkezidir. Kardeşlik kenti olarak da adından sıklıkla söz ettiren merkez, tarihin en karanlık çağlarına giden bir yerleşime sahiptir. Türkiye’nin önemli gastronomi şehirlerinden biri olan Hatay, kendine özgü yöresel lezzetleri ile de yıl içinde pek çok yerli ve yabancı turisti konuk eder. Köklü tarihi ve kültürünün yanı sıra doğal güzelliği ile de ön plana kent, ılıman bir iklime sahip olmasından dolayı seyahat içinde sıklıkla tercih edilir.

Şehirde görülmesi gereken en önemli yapılar arasında gösterilen Habib-i Neccar Cami, Anadolu’da kurulan ilk camidir. 639 yılında Hz. Ömer hilafetinde inşa edilen yapı İslam alemi için olduğu kadar Hristiyanlar içinde büyük bir önem taşır.

Türkiye’nin inanç turizmine hitap eden yegane noktalar arasında olan St. Pierre Kilisesi, Hatay şehir merkezine 35 kilometre uzaklıktadır. Hz. İsa’nın 12 Havarisinden biri olan Aziz Petrus’un Hristiyanlık dinini kitlelere ulaştırmak için büyük çalışmalar yaptığı merkez aynı zamanda cemaatin Hristiyan olarak adlandırıldığı ilk yerdir.

Kocaeli Hatay uçak bileti fiyatları

Hatay seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hatay seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Hatay uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Hatay uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kocaeli Hatay uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.