Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Hakkari uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Hakkari’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 15 dakikadır.

[insert page=’hakkaride-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kocaeli Hakkari uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Hakkari’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Hakkari uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hakkari’de nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Hakkari Uçak Bileti
Kocaeli Hakkari Uçak Bileti

Anadolu ve Mezopotamya’nın kesişim noktasını oluşturan Hakkari, ülkemizin sınır illerinden biridir. Tarih boyunca stratejik konumu neticesinde çeşitli uygarlıklar tarafından yerleşim için uygun görülen kent; camileri, manastırları, medreseleri, köprüleri ile büyük bir geçmiş barındırır. Ülkemizde yayla turizminin en aktif olduğu yerleşim birimlerinden biri olan Hakkari, tarihsel zenginliğinin yanı sıra doğal güzellikleri ile de adından söz ettirir.

1701 yılında Hakkari yöneticileri tarafından yapıldığı bilinen Meydan Medresesi, kentin en işlek caddelerinden birindedir. Türk ve İslam mimarisinin karması olarak nitelendirilen medrese, özellikle Selçuklu ve Osmanlı motifleri ile göz alıcıdır. 1984 yılında ufak çaplı restorasyon döneminden geçirilen yapı ardından Vakıflar Bitlis Bölge Müdürlüğü tarafından 2006 yılında kapsamlı bir tadilat gördü. İki katlı, dikdörtgen yapılı, geniş bir avluya sahip olan medrese özellikle revakları ile ilgi çekicidir.

Yaz ve kış olmak üzere şehirde ilk gidilmesi gereken yerlerin başında gelen Cennet ve Cehennem Vadisi, Hakkari şehir merkezine 45 kilometre uzaklıktadır. Bir tarafı rengarenk çiçekler ve yeşilin pek çok tonu ile örülü olan vadinin diğer bir ucu buzullar ile kaplıdır.

Kocaeli Hakkari uçak bileti fiyatları

Hakkari seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hakkari seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Hakkari uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Hakkari uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kocaeli Hakkari uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.